🌺 Kuidas kaunistada õhupallikaare raami?

Raami saab kaunistada lillede, kanga või õhupallidega!

Lillede võlu lisab teie raamile loomuliku ilu ja romantilise puudutuse. Saate valida lillede, mis sobivad teie sündmuse värviskeemiga või isegi luua unikaalse lilleseade, mis peegeldab teie isikupära. Kasutage õrnasid roosiõielehti või julgeid päevalilli - valik on teie!

Kangas lisab raamile elegantsi ja pehmust. Valige kangas, mis vastab teie sündmusele - olgu selleks siis luksuslik satiin, romantiline pits või õhuline organza. Laske kangal libiseda kaare ümber, luues ilusa ja unikaalse tausta, mis tõstab esile sündmuse tähtsust ning lisab salapära ja luksust.

Õhupallid on mänguline ja lõbus viis muuta teie kaar pidulikumaks. Valige õhupallid, mis sobivad teie värvipaletiga, luues rõõmsa ja elava atmosfääri. Saate kombineerida erinevaid värve ja suurusi, et luua ainulaadne ja silmapaistev õhupallide kunstiteos.

Ning miks mitte kombineerida kõiki neid elemente? Luues harmoonilise tasakaalu lillede, kanga ja õhupallide vahel, saate luua tõeliselt maagilise peokaare, mis peegeldab teie isikupära ja sündmuse erilist olemust. Ainult taevas on piiriks teie fantaasiale, nii et lastes end vabaks, saate luua midagi täiesti ainulaadset ja meeldejäävat.


🎈 Kuidas valmistada õhupallikaart?

1. Vali õhupalli suurused
Vali erineva suurusega õhupallid, et lisada kaarele dünaamikat. Suuremad õhupallid võivad moodustada aluse, samas kui väiksemad õhupallid täidavad tühimikke. Kombineeri erinevaid suuruseid, et saavutada tasakaal ja visuaalne mitmekesisus.

2. Kasuta õhupallipumpa
Kasuta õhupallipumpa, et täita õhupallid kiiresti ja ühtlaselt. Pump võib hõlbustada protsessi ning tagada, et kõik õhupallid oleksid sarnase suurusega.

3. Täida õhupalli õhuga õigesti
Ära täida õhupalle liiga palju, et vältida nende lõhkemist. Jäta õhupallid ümmarguse kujuga. Ümmarguse kuju saavutamiseks võib olla vaja õhupalle nn kallistada ja õhku välja lasta. Järgi õhupallide pakendil antud soovitusi täitmise kohta.

4. Sega suuruseid
Loo visuaalne huvi, täites kaare erineva suurusega õhupallidega. Suuremad õhupallid võivad moodustada kaare aluse, samas kui väiksemad õhupallid täidavad kaare tippu ja külgi.

5. Lisa dekoratsioone
Lisa õhupallidele nt paberist liblikaid või kunstlilli. Peokaare keskele lisa teemakohane valgusti!

6. Pildistamine
Palu külalistel seista kaunistuse kõrval, keskel või istuda/ kükitada, et õhupallikaar ja selle tähtsad elemendid jääksid pildile! Mõtle läbi ka kaamera nurgad ja valgustus, et pildid tuleksid võimalikult efektseks ja meeldejäävaks.


Täpsed juhised kerge, algaja jaoks sobiva, õhupallikaare tegemiseks leiad siit:

Näidistel on kasutatud ca 100 õhupalliga komplekte, milles oli vastavalt:

1) heleroosad, roosad, metalsed roosad ja erisugused (läbipaistavad roosade kaunistustega) pallid põhiliselt kahes eri suuruses (lisaks vaid paar ülisuurt palli).
2) helesinised, sinised, metalsed sinised ja erisugused (läbipaistavad siniste kaunistustega) pallid põhiliselt kahes eri suuruses (lisaks vaid paar ülisuurt palli).

NB! Õhupallid on pandud suurimale 2,2m raamile! Väiksemat raami katavad õhupallid rohkem!

Kui sul on vähe oskusi, aega ja õhupalle (ca 100 õhupalli):

1) Sorteeri õhupallid värvide ja suuruste järgi, moodustades 3-õhupalliga komplektid ühte värvi ja ühe suurusega õhupallidest (tavaliselt luksuslikuma välimuse saavutamiseks valmistatakse neljased kimbud).

Kui komplektis on ka erisuguseid palle - nt läbipaistavad pallid kaunistustega, jaga neid iga komplektis oleva värviga kokku, nii et saad jällegi kolmese komplekti. Ülejäänud pallid jaga vajadusel kahekesi kokku (vt all pilti nr 3 täispuhutud õhupallidest).

2) Puhu õhupallid täis. Proovi jätta õhupallid ümara kujuga - ära pumpa palle liiga täis.
Ca 100 õhupalliga komplekti saab elektroonilist pumpa kasutades täis puhuda ca 30-45 minutiga. 

3) Kui õhupalle on vähe, seo ühte värvi ja ühe suurusega õhupallid kolmesteks kimpudeks (tavaliselt luksuslikuma välimuse saavutamiseks valmistatakse neljased kimbud).

Piltidel on tehtud kolmesed kimbud, kuna palle on vähe. Kui komplektis on ka erisuguseid palle - nt läbipaistavad pallid kaunistustega, seo neid iga komplektis oleva värviga kokku. Ülejäänud pallid seo vajadusel kahekesi kokku (vt all pilti nr 3).


4) Vali välja värv, millest soovid alustada. Esialgu kasuta ainult suuri õhupalle.

Keera üks kolmene komplekt ümber kaare üht õhupalli teise peale keerates, et pallid jääksid kaare külge kinni.  Pane sama värvi komplekte järjest 3 tükki (1 kolmest võib olla erisuguse palliga komplekt). Seejärel kinnita kaare külge kolm teise värviga komplekti ja seejärel 3 kolmanda värviga komplekti. Säti palle nii, et rohkem palle oleks näha eestpoolt, jättes vähem palle tahapoole!

Kui palle on palju, pane palle kaare külge võimalikult tihedalt, kui vähe, siis hõredamalt.


5) Kui oled õhupalli kaare raami külge kinnitanud 3 komplekti suuri õhupalle kõikidest värvidest, pane kaare külge samamoodi veel kolmeseid kimpe nii palju kui jätkub, alustades esimest värvist.

6) Kui kõik suured õhupallid on kasutatud, võta väiksed õhupallid ja venivad kummid. Venita kumm lihtsalt üle õhupalli ning säti kaarele vastandvärvi suurte õhupallide ette, kust näiteks paistab välja õhupallikaare raami või on lihtsalt suurem auk ning venita kumm üle suurema õhupalli, et väiksemad pallid jääksid sinna ette kinni.

Täida kõik suuremad augud väikeste pallidega, lisaks võid lisada ka väikseid õhupalle kõige kõrgemale suurte õhupallide lõppu, et üleminek raamile oleks sujuvam.

Kõige suuremad õhupallid, mida komplektis oli paar tükki, võid lisada nt allapoole või jätta lastele mängimiseks!

 
7) Lisa soovi korral kunstlilli (vt roosa õhupallikaar), teise raamiga kangas, torditornid, valgusti vms!


Kõik vajaliku leiad meie laenutusest, leiunurgast ja e-poest!

1) peokaare 2m leiad SIIT,
2) lisakaare õhupallidele 2,2m leiad SIIT,
2) siniste õhupallide komplekti leiad SIIT, roosade õhupallide komplekti SIIT,
3) valgusti "Happy Birthday" leiad SIIT,
4) torditornid leiad SIIT,
5) suure numbri leiad SIIT,
6) sinise lillekimbu leiad SIIT,
7) paberist pom-pomid leiad SIIT!