Sorteeri:
Otsing:
-20%
Roosa õhupallikaar kangaga
Roosa kangas õhupallikaarele, 1.8m
Lisa ostukorvi
49,00 € 39,00 €
-50%
Elektriline õhupallipump
Elektriline õhupallipump (lilla)
Lisa ostukorvi
45,95 € 22,95 €
-16%
õhupallide komplekt sinine
Õhupallide komplekt - sinised õhupallid (109tk)
Lisa ostukorvi
23,95 € 19,95 €
-16%
Sinised õhupallide komplekt 1
Sinised õhupallid (106tk) - õhupallide komplekt
Lisa ostukorvi
23,95 € 19,95 €
-16%
Roosad õhupallid 2
Roosad õhupallid (109tk) - õhupallide komplekt
Lisa ostukorvi
23,95 € 19,95 €
-16%
Puidu imitatsiooniga laudlina
Soodus
Lauaseaded sünnipäevale peapilt
Lamp täht b
Lamp täht "B"
Lisa ostukorvi
9,95 €
Soodus
Näokleepsud värvilised kivikesed
✨Näokleepsud / kalliskivid kehale ja näole
Vaata lähemalt
7,95 €39,75 € 5,95 €14,95 €
-16%
Õhupallikunsti tarvikud
Õhupallitarvikud - õhupallide kinnitusriba
Lisa ostukorvi
5,95 € 4,95 €
Vähekasutatud peokaared leiad müügis siit: PEOKAARED!

Peokaari laenutada saad siit:  LAENUTUS!

Peokaunistuste isetegemiseks leiad meie e-poest ka muid tarvikuid nt siit
:
KUNSTITAHVLID!
Õpetusi string arti (niidikunsti) tegemiseks leiad siit: String art õpetused!🍼👶🎉 Katsikud ja beebi soo avaldamise pidu lõbusamaks! 🍼👶🎉

Katsikud ja beebi soo avaldamise peod on kaks erilist sündmust, mis tähistavad uue elu algust ja perekonna kasvamist. Nende sündmuste korraldamine on suurepärane võimalus jagada rõõmu ja elevust tulevase lapse saabumise üle ning luua unustamatuid hetki koos pere, sõprade ja lähedastega.

👶 Katsikute ja beebi soo avaldamise peo korraldamisel on oluline leida just need õiged detailid ja elemendid, mis muudavad need sündmused eriliseks ja meeldejäävaks kogemuseks. 👶

Katsikud on traditsiooniline viis tervitada tulevast last ja teda ümbritsevat armastust ning toetust. Pidulikud dekoratsioonid, maitsvad suupisted ja armsad kingitused loovad õdusa ja soojusest tulvil õhkkonna, mis tähistab uue pereliikme saabumist.

Beebi soo avaldamise peo korraldamine on omakorda põnev võimalus jagada rõõmu ja elevust beebi soo teadasaamise üle. Üllatusmomendid, temaatilised kaunistused ja loomingulised ideed aitavad luua unustamatut hetke, kus saab ühiselt avastada beebi soo ning jagada rõõmu ja üllatusi.

Pidulikud kleidid, lapsemeelsed mängud, kingituste avamine ja meeleolukas muusika loovad just selle õige õhkkonna, mis muudab nii katsikud kui ka beebi soo avaldamise peo unustamatuks elamuseks. Oluline on jälgida lapsevanemate ja korraldajate soove ning luua just neile meelepärane ja unikaalne sündmus, mis jääb meelde terveks eluks.

Seega, olgu see siis katsikute kutse saatmine, beebi soo avaldamise peo korraldamine või kingituste valimine, iga detail on osa suurest ja tähtsast tervikust. Laseme end katsikute ja beebi soo avaldamise peo rõõmus ja kaunis õhkkonnas kaasa haarata ning tähistame uue elu algust ja perekonna kasvamist täiega! 🍼🎈🎉

Meie e-poest leiad erilise valiku katsikute ja beebi soo avaldamise kaunistusi, mis toovad sinu sündmusse õige annuse rõõmu ja üllatusi. 

Kas oled juba korraldamas katsikupidu või ootad põnevusega beebi soo avaldamist?

Ära muretse, meie tootevalikust leiad vajalikud kaunistused ja aksessuaarid, et muuta su üritus tõeliselt eriliseks. Vali õhupallikaar, fotosessiooni aksessuaaride komplektid ning sinu katsikute pidu saab olema täis naeru ja meelelahutust. 

Kui soovid aga olla loov ja valmistada ise oma peokaunistused, siis meie e-poest leiad selleks kõik vajaliku. Loo käsitööna valminud paberikunsti või string arti dekoratsioonid, nagu tervitustahvlid, lauakaunistused ja meened! 

🍼👶🎉 Loo oma unikaalne katsiku- või beebilugu! 🍼👶🎉