Sorteeri:
Otsing:

Millised näevad välja string art A4 šabloonid ?

Saad valida, kas soovid A4 suuruses šabloone digitaalselt või paberil.
Vaata näidispilte siit:

String art on suurepärane viis tähtpäevadeks kodukaunistuste loomiseks. 

Mis tähtpäevadeks saab string arti kaunistusi teha?

  1. Sünnipäevad: string art võimaldab sul luua ainulaadseid ja isikupäraseid kingitusi sünnipäeva tähistamiseks. Saad teha sünnipäevakaarte, kus on sünnipäevalapse nimi või vanus, kasutades erinevaid värve ja mustritehnikaid. Samuti saad luua sünnipäeva teemalisi string art teoseid, nagu kook, küünlad või õhupallid, et kaunistada pidulikku ruumi.

  2. Pulmad: saad luua romantilisi ja elegantseid kaunistusi pulmapidude jaoks, kasutades nt sümboleid südamed, lõpmatus või pulmakellad. Samuti võid kirjutada tööle pulmakuupäeva ja pruutpaari nimed. Kasutades õrnu lõngavärve ja keerukaid põimimismustreid, saad luua erilise ja meeldejääva atmosfääri pulmapeole.

  3. Jõulud: string art on suurepärane võimalus luua ka jõuludeks kaunistusi. Saad kujutada traditsioonilisi jõuluteemalisi kujutisi, nagu kuusepuud, jõulutähti või lumehelbeid. Kasutades rohelisi, punaseid, valgeid ja hõbedaseid niite, lisate jõulupuhkusele soojust ja pidulikkust.

  4. Isadepäev ja emadepäev: string art võimaldab sul luua ainulaadseid kingitusi, et tähistada isadepäeva ja emadepäeva. Saad kujutada sümboleid, mis on seotud vanemlusega, nagu südamed, käed, lapsed või isa ja ema nimed, lisades tööle ilusa foto. 

  5. Sõbrapäev: saad luua südamekujulisi kujutisi, armastussõnumeid või pruutpaari siluette. Kasutades punaseid, roosasid ja valgeid niite, lood romantilise ja meeleoluka atmosfääri.

  6. Halloween: saad ise teha string art tehnikas kõrvitsaid, ämblikuvõrke, kummitusi jne.

  7. Lihavõtted: võite kujutada tööl mune, jänkusid, lilli.  

Ole loominguline ja lase oma kujutlusvõimel lennata, et luua ainulaadseid ja meeldejäävaid kodukaunistusi, mis tähistavad neid erilisi tähtpäevi!

NB!  Šabloone lisandub enne hooajalisi tähtpäevi juurde, hoia silma peal! :)