Sorteeri:
Otsing:
-25%
Luukere kleit ja keep koos
Nõia kostüüm: kleit ja keep
Lisa ostukorvi
19,95 € 14,95 €
-33%
Luukere kleit
Nõia või luukere kleit / pluus
Lisa ostukorvi
14,95 € 9,95 €
-12%
Vikatimees koos vikatiga kostüüm
Vikatimehe või nõia keep, kett ja vikat
Lisa ostukorvi
15,95 € 13,95 €
-16%
Teatrimaskid peapilt
-25%
80 90ndate parukas
80-90ndate mulleti parukas stiilipeoks
Lisa ostukorvi
19,95 € 14,95 €
-71%
Pusa hell was boring valge
Valge kapuutsiga pusa "Hell was boring"
Lisa ostukorvi
34,95 € 9,95 €
-35%
Beebile volbriöö luukere kostüüm
Halloweeni kostüüm kõige pisemale s 86/92
Lisa ostukorvi
19,95 € 12,95 €
Soodus
Näokleepsud värvilised kivikesed
✨Näokleepsud / kalliskivid kehale ja näole
Vaata lähemalt
7,95 €39,75 € 5,95 €14,95 €
-50%
Elektriline õhupallipump
Elektriline õhupallipump (lilla)
Lisa ostukorvi
45,95 € 22,95 €
-50%
Halloweeni kaunistus
Halloweeni lamp "Kummitus" riputusaasaga
Lisa ostukorvi
19,95 € 9,95 €
Soodus
Halloweeni tuled 3
Lisaks leiab Volbriööks sobivaid kaunistusi ja kostüüme ka Halloweenitarvete juurest SIIT!


Volbriöö kaunistuste isetegemiseks leiad meie e-poest ka muid tarvikuid näiteks siit: KUNSTITAHVLID! Õpetusi string arti (niidikunsti) tegemiseks leiad siit: String art õpetused!


💥 Kostüümide LEIUNURGA leiad SIIT!

💥 Vähekasutatud peokaare Volbriööks leiad müügis siit:  Peokaarte müük!
💥 Peokaari laenutada saad siit:  LAENUTUS!


🦇 🔮 Too oma koju Volbriöö maagiat! 🦇 🔮


Meie tootevalikust leiad väikse, aga unikaalse valiku Volbriöö kostüüme ja kaunistusi, mis lisavad just õige koguse maagiat.

Kas oled korraldamas Volbriöö pidu?

Ära muretse, meie tootevalikust leiad kõik vajalikud kaunistused ja aksessuaarid, et muuta su üritus eriliseks. Vali sobiv bänneri komplekt, haldjatuled, lauajooks ja kostüüm ning saad luua atmosfääri minutitega!

Kui aga soovid olla ise loominguline ja tahad valmistada ise oma Volbriöö kaunistusi, siis leiad meie e-poest ka meisterdamiseks vajaliku.

Loo paberikunsti või niidikunsti abil unikaalsed käsitööna valminud ehted, ukse tervitussildid, lauakaunistused ja palju muud. Nüüd saad anda oma kodule isikupärase ja omanäolise ilme!

🦇 🔮 Liitu meiega ja loo oma unikaalne maagiline Volbriöö! 🦇 🔮


🔮 MIS ON VOLBRIÖÖ?  🔮


Volbriöö on ajalooliselt olnud seotud nõidade ja maagiliste rituaalidega, mis on kantud rahvausundist ja paganlikest kommetest. Sel ööl usuti, et loodus on eriti tundlik ja võimas ning inimesed saavad kasutada seda võimsust enda ja oma kogukonna heaks.

Üks tuntumaid volbriöö traditsioone on kindlasti tule süütamine ja selle ümber tantsimine. Tulel oli oluline roll viljakuse ja kaitse sümbolina. Inimesed kogunesid lõkke äärde, et puhastada ja kaitsta oma kodusid ning külasid kurjade vaimude ja haiguste eest. Tule süütamine oli ka rituaal, mis tõi õnne ja heaolu uueks hooajaks.

Lisaks tulele olid olulised ka taimed ja ürdid, mida kasutati nii meditsiinilistel kui ka maagilistel eesmärkidel. Volbriööl korjati erinevaid taimi, millel usuti olevat erilised jõud. Näiteks võisid paljud nõiad ja ravitsejad korjata võluvilju, mis olid eriti tõhusad tervise ja õnne toomiseks.

Nõidade ja maagiliste rituaalide osa hõlmas ka ennustamist ja tulevikku vaatamist. Volbriööl usuti, et loodus on tundlik erinevatele märkidele ja ennustustele ning inimesed kasutasid seda aega selleks, et saada aimu tuleviku sündmustest ja saatusest.

Tänapäeval tähistatakse volbriööd erinevates maailma paikades erinevate kommete ja traditsioonidega, kuid juured ulatuvad sügavale ajalukku, kus nõiad ja maagia olid osa igapäevasest elust ja uskumustest.  🔮