💥🎁 💥 Õhupallikaarte raamide, Volbriöö ja värviliste kunstitahvlite soodusmüük kuni 30.04.2024 ! 💥🎁 💥

Meisterda pulma tervitussilte, lauaseadeid, pühadekaunistusi, lastetuppa nimesilte, beebi esimeste kuude fotoaksessuaare, unikaalseid ehteid, võtmehoidjaid jpm!

🎁 Tööpäeva jooksul ostetud tooted paneme teele samal päeval!
🎁 Postitame ka nädalavahetusel!

Sorteeri:
Otsing:
-30%
Sünnipäevalamp müügiks
Lamp "Happy Birthday" sünnipäeva dekoratsiooniks
Lisa ostukorvi
49,95 € 34,95 €
-20%
Roosa õhupallikaar kangaga
Roosa kangas õhupallikaarele, 1.8m
Lisa ostukorvi
49,00 € 39,00 €
-50%
Elektriline õhupallipump
Elektriline õhupallipump (lilla)
Lisa ostukorvi
45,95 € 22,95 €
-35%
Lumememmega jõulutaust
Pildistamise taust jõuludeks lumememmega
Lisa ostukorvi
39,95 € 25,95 €
-16%
õhupallide komplekt sinine
Õhupallide komplekt - sinised õhupallid (109tk)
Lisa ostukorvi
23,95 € 19,95 €
-16%
Sinised õhupallide komplekt 1
Sinised õhupallid (106tk) - õhupallide komplekt
Lisa ostukorvi
23,95 € 19,95 €
-16%
Roosad õhupallid 2
Roosad õhupallid (109tk) - õhupallide komplekt
Lisa ostukorvi
23,95 € 19,95 €
-11%
Puidu imitatsiooniga laudlina
-13%
Munadepüha kingitus lapsele peremäng
Soodus
Lauaseaded sünnipäevale peapilt
Soodus
Oktoberfesti dekoratsioon bänner 1
Oktoberfesti dekoratsioon
Vaata lähemalt
6,95 €34,75 € 4,95 €16,95 €
-16%
Õhupallikunsti tarvikud
Õhupallitarvikud - õhupallide kinnitusriba
Lisa ostukorvi
5,95 € 4,95 €

Vähekasutatud peokaared leiad müügis siit:
  Peokaarte müük!
Peokaari laenutada saad siit:  LAENUTUS!

💥 Peokaari ja muid tarbeid saad laenutada siit:  LAENUTUS!

💥 Vähekasutatud peokaunistuste  valiku leiad siit: LEIUNURK!


🎈 Õhupallikaarte ja pulma tseremooniakaarte IDEEDE GALERII leiad SIIT!

🎈 🎈 🎈 Tule avasta õhupallikunsti võluv maailm ja loo imelisi õhupallikaari ning kauneid dekoratsioone meie e-poest leitavate tarvikutega!  🎈 🎈 🎈

Õhupallikunst pakub lõputuid võimalusi luua unikaalseid ja värviküllaseid kaunistusi igale sündmusele. Kas soovid lisada oma järgmise peo atmosfäärile veidi ekstra sära? 

Meie tootevalikus on mitmesugused õhupallikaare raamid, mis võimaldavad sul luua muljetavaldavaid kaari erinevates suurustes ja stiilides. Olgu tegemist sünnipäevapeo, pulma või firmaüritusega - õhupallikaar lisab alati unikaalset võlu ja rõõmu.

Meie e-poest leiad ka erinevad õhupallide komplektid ja kõik vajalikud tarvikud, alates kinnitusklambritest ja venivatest kummist, mis aitavad sul õhupallid kindlalt kinnitada, kuni õhupalliliimini, mis teeb kunstiteoste loomise lihtsaks.

MIS ON ÕHUPALLIKUNST?

Õhupallikunst on imeline kunstivorm, mis põimib endasse loomingulisuse, värvikirevuse ja ruumilise efekti, tuues igale sündmusele võlu ja rõõmu. See kunst on olnud aastakümneid populaarne tänu oma mitmekesisusele ja võimalustele.

Õhupallide kasutamine kunstis ulatub lihtsatest kaunistustest keerukamate skulptuurideni, kus kunstnik saab mängida vormide, värvide ja suurustega. Õhupallid annavad võimaluse luua ajutisi, kuid vapustavaid kunstiteoseid, mis toovad rõõmu nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Õhupallikunsti võlu seisneb ka selle dünaamilisuses ja kohandatavuses. Kunstnikud saavad luua suurejoonelisi installatsioone ainult õhupallidest. 

Lisaks on õhupallikunst praktiline, kuna õhupallid on suhteliselt odavad ja kergesti kättesaadavad, kuid pakuvad lõputuid võimalusi loominguliseks eneseväljenduseks. See kunstivorm on avatud kõigile, kes soovivad proovida midagi uut ja lõbusat. Olenemata sündmusest või inspiratsioonist, võib õhupallikunst lisada igale ruumile võluva ja unikaalse puudutuse.


🌺 Kuidas kaunistada õhupallikaare raami?

Raami saab kaunistada lillede, kanga või õhupallidega!

Lillede võlu lisab teie raamile loomuliku ilu ja romantilise puudutuse. Saate valida lillede, mis sobivad teie sündmuse värviskeemiga või isegi luua unikaalse lilleseade, mis peegeldab teie isikupära. Kasutage õrnasid roosiõielehti või julgeid päevalilli - valik on teie!

Kangas lisab raamile elegantsi ja pehmust. Valige kangas, mis vastab teie sündmusele - olgu selleks siis luksuslik satiin, romantiline pits või õhuline organza. Laske kangal libiseda kaare ümber, luues ilusa ja unikaalse tausta, mis tõstab esile sündmuse tähtsust ning lisab salapära ja luksust.

Õhupallid on mänguline ja lõbus viis muuta teie kaar pidulikumaks. Valige õhupallid, mis sobivad teie värvipaletiga, luues rõõmsa ja elava atmosfääri. Saate kombineerida erinevaid värve ja suurusi, et luua ainulaadne ja silmapaistev õhupallide kunstiteos.

Ning miks mitte kombineerida kõiki neid elemente? Luues harmoonilise tasakaalu lillede, kanga ja õhupallide vahel, saate luua tõeliselt maagilise peokaare, mis peegeldab teie isikupära ja sündmuse erilist olemust. Ainult taevas on piiriks teie fantaasiale, nii et lastes end vabaks, saate luua midagi täiesti ainulaadset ja meeldejäävat.


🎈 Kuidas valmistada õhupallikaart?

1. Vali õhupalli suurused
Vali erineva suurusega õhupallid, et lisada kaarele dünaamikat. Suuremad õhupallid võivad moodustada aluse, samas kui väiksemad õhupallid täidavad tühimikke. Kombineeri erinevaid suuruseid, et saavutada tasakaal ja visuaalne mitmekesisus.

2. Kasuta õhupallipumpa
Kasuta õhupallipumpa, et täita õhupallid kiiresti ja ühtlaselt. Pump võib hõlbustada protsessi ning tagada, et kõik õhupallid oleksid sarnase suurusega.

3. Täida õhupalli õhuga õigesti
Ära täida õhupalle liiga palju, et vältida nende lõhkemist. Jäta õhupallid ümmarguse kujuga. Ümmarguse kuju saavutamiseks võib olla vaja õhupalle nn kallistada ja õhku välja lasta. Järgi õhupallide pakendil antud soovitusi täitmise kohta.

4. Sega suuruseid
Loo visuaalne huvi, täites kaare erineva suurusega õhupallidega. Suuremad õhupallid võivad moodustada kaare aluse, samas kui väiksemad õhupallid täidavad kaare tippu ja külgi.

5. Lisa dekoratsioone
Lisa õhupallidele nt paberist liblikaid või kunstlilli. Peokaare keskele lisa teemakohane valgusti!

6. Pildistamine
Palu külalistel seista kaunistuse kõrval, keskel või istuda/ kükitada, et õhupallikaar ja selle tähtsad elemendid jääksid pildile! Mõtle läbi ka kaamera nurgad ja valgustus, et pildid tuleksid võimalikult efektseks ja meeldejäävaks.

Täpsed juhised kerge õhupallikaare valmistamiseks LEIAD SIIT!